Şirket Profili

Biz kimiz?

Sinan Tekstil San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., 1996 yılından beri İç Giyim sektöründe yer alan, güçlü ve güvenilir bir kuruluştur. Avrupa'nın ünlü markalarına Özel Üretim imal eden Sinan Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.,üretimini İstanbul, Arnavutköy'de, kendine ait 5000 m2 lik fabrikasında yapmaktadır.

Bay, Bayan ve Çocuk koleksiyonların üretimini yapan firmamız, Aylık Ortalama 750.000 adet Üretim Kapasitesine sahiptir. Sinan Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti., Türkiye’nin önde gelen İç Çamaşırı üreticilerinden biri olarak, kaliteden ödün vermeyen süreç yönetimi ve kusursuz müşteri memnuniyeti politikası neticesinde uluslararası markalar nezdinde güvenilir bir üretici ve mükemmel bir iş ortağı olarak kendini kanıtlamıştır

Ne yapıyoruz?

Operasyonel tecrübemiz ve gerekli teknoloji ile donatılmış makine parkurumuza ilave olarak, "iç giyim" alanında ekibimizle beraber geniş ve derin bir deneyime sahibiz.

Sinan Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd.Şti.'nde tüm üretim birimleri tek bir çatı altındadır.Bu sayede mükemmel bir takım çalışması ile kalıptan dikişe,kalite kontrolden paketlemeye kadar, tüm evrelerde süreçleri maksimum dikkatle tamamlayıp,kendimizi sadece "en iyisini sunmaya" ve "terminlerden teslimata" adamaktayız.

Fason üretim yapan bir üretici olmamız sebebiyle, ana hedefimiz iş ortağımızın talimatları doğrultusunda gereklilikleri en üst seviyede karşılayan ürünleri üretmek, planlamadan teslimata, tüm süreçlerin, aksaklıklar olmadan işlemesini garanti altına almaktır.

Kaliteyi uygun fiyatla sunmayı kendisine prensip edinmiş olan Şirketimiz, ihracat ağırlıklı çalıştığından, gelişmiş bir Kalite Kontrol ve Audit sistemine sahiptir.

İhracat yaptığımız bazı ülkeler

Sinan Tekstil - Fransa İhracat

Fransa

Auchan, Cora, Casino, Sistem U...

Sinan Tekstil - Almanya İhracat

Almanya

Vinnemeier, Htg, Real, Adler, Lisatex, Metro...

Sinan Tekstil - İngiltere İhracatı

İngiltere

John Levis, Nex, Sainsburg, Slendrella...

Sinan Tekstil - İsrail ve Avrupa ülkelerine İhracat

Avrupa Ülkeleri

İsrail ve Avrupanın Diğer Ülkeleri...

Sinan Tekstil - Misyonumuz

Misyonumuz

Uluslararası Standartlarda üretimimizi sunup Müşterilerimizin Memnuniyetini Sağlamak.

Sinan Tekstil - Vizyonumuz

Vizyonumuz

Siz Dostlarımıza kaliteli ürünler ve cazip şartlarda servis vermeye devam edeceğiz.

Sinan Tekstil - İlkelerimiz

İlkelerimiz

Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Dürüstlük, Güvenilirlik, İş Ahlakı, Gelişim, Dostluk.

Sinan Tekstil - Prensiplerimiz

Prensiplerimiz

Terminlerde Teslimat, Kaliteli Ürünler, Cazip Fiyat, Sınırsız Müşteri Memnuniyeti.