Sinan Tekstil Şirket Profili

Daha fazla bilgi için sosyal medya platformlarmızı takip edebilirsiniz.

Biz kimiz?

Sinan Tekstil San ve Dış Tic. Ltd. Şti. 1996 yılından beri İç Giyim sektöründe yer alan, güçlü ve güvenilir bir kuruluştur. Avrupa'nın ünlü markalarına Özel Üretim yapan Firmamız, üretimini kendine ait olan 5000 m2 Fabrikasında yapmaktadır.

Bay, Bayan ve Çocuklar için iç giyimi üretim firmamız aylık 750.000 adet kapasiteye sahiptir. Türkiye’nin önde gelen İç Çamaşırı üreticilerinden biri olarak, kaliteden ödün vermeyen süreç yönetimi ve Kusursuz müşteri memnuniyeti politikası neticesinde uluslararası markalar nezdinde güvenilir bir üretici ve Mükemmel bir iş ortağı olarak kendini kanıtlamıştır


Ne yapıyoruz?

Gerekli teknoloji ile donatılmış makine parkurumuza ilave olarak, tecrübeli bir ekibe ve geniş bir deneyime sahibiz. Sinan Tekstil’de kesim, dikim ve kalite kontrol birimleri tek bir çatı altındadır.

Bu sayede mükemmel bir takım çalışması ile, tüm evrelerde süreçleri maksimum dikkatle tamamlayıp, Kendimizi sadece "en iyisini sunmaya" ve "zamanında teslimata" adamaktayız.

Hedefimiz iş ortaklarımızın talepleri doğrultusunda gereklilikleri en üst seviyede karşılayan ürünleri üretmek, Planlamadan teslimata, tüm süreçlerin, aksaklıklar olmadan işlemesini sağlamaktır.

Kaliteyi uygun fiyatla sunmayı kendisine prensip edinmiş olan şirketimiz, ihracat ağırlıklı çalışmakta olup, Gelişmiş bir Kalite Kontrol sistemine sahiptir.


İhracat yaptığımız bazı ülkeler

ALMANYA

Vinnemeier, Ulla Popken, Htg, Real, Adler, Lisatex, Metro...

İNGİLTERE

John Levis, Nex, Sainsburg, Slendrella...

FRANSA

Auchan, Cora, Casino, Sistem U...

Diğer Avrupa Ülkeleri

İsrail ve Avrupanın Diğer Ülkeleri...


Misyonumuz

Ürün ve hizmet Profili ile uygun fiyat, Kalite ve teknolojiyi bir araya getirmektir.

Vizyonumuz

Tüm ürün ve hizmetleri kapsayan proje ve süreçlerde geniş bir vizyona  ve sağlam bir temel üzerine kurulu yapıya sahibiz.

ilkelerimiz

Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Dürüstlük, Güvenilirlik, İş Ahlakı, Gelişim, Dostluk.

Hedeflerimiz

Hedefimiz, ürettiğimiz ürünlerde güveni artırmak,
Var olan kalitemizi koruyarak devamlı geliştirmek.
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için
Üretimin her aşamasında kalite kontrol sistemlerine uymaktır.

Tüm hakları saklıdır © 2019 SinanTekstil. Web tasarım :